Alukon Szybki montaż wykonywany przez specjalistę - Nasadzana skrzynka roletowa AK-Flex z

W ramach instalacji systemu ochrony przeciwsłonecznej i ochrony przed owadami w budynkach montuje się skrzynki zewnętrzne lub nasadzane. Ponieważ na...

Dobra termoizolacja to podstawa - Skrzynka roletowa nasadzana AK-Flex

Nie tylko okna, drzwi i elewacje są coraz lepiej ocieplane. Także przy wyborze skrzynek roletowych projektanci powinni zwracać uwagę na dobrą izolację...

ALUKON Przedstawia nowości w ochronie przed słońcem

Na targach R + T / Fensterbau Frontale nacisk zostanie położony na prezentację naszego specjalnie opracowanego systemu żaluzji fasadowych, który może...

ALUKON Wprowadza własny system żaluzji fasadowych na rynek

Wraz z ekspansją ponad 12.000 m² w centrali firmy w Konradsreuth, ALUKON wyznaczył kurs dla własnej produkcji rolet zewnętrznych.

ALUKON i schlotterer rollcom są numerem 1 i inwestują w nowy zakład

Dział ochrony przeciwsłonecznej Grupy Hörmann powiększa się: od 1 maja 2018 r. Spółki ALUKON i Schlotterer Rollcom będą działać wspólnie pod marką...

Rolety

Ochrona przed podglądaniem, słońcem i pogodą

Znakomita jakość, najwyższy poziom bezpieczeństwa i nadzwyczajny komfort. Roleta oferuje o wiele więcej niż tylko zaciemnienie pomieszczeń. Rolety zdobią, są eleganckie, charakteryzują się właściwościami termoizolacyjnymi, a także antywłamaniowymi, oferując, oprócz możliwości regulacji dopływu światła, dodatkowo takie zalety jak ochrona przed podglądaniem, słońcem i niekorzystną pogodą.

Rolety

Żaluzje zewnętrzne

Zarządzanie światłem wedle życzenia

Światło to życie, światło ma wpływ na dobre samopoczucie i jakość życia. Aby uzyskać przyjemny klimat w pomieszczeniu, w ciągu dnia trzeba znaleźć złoty środek między zmieniającymi się warunkami oświetlenia a indywidualnymi wymaganiami domowników.

Żaluzje zewnętrzne

ZipTex

TKANINOWA OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA

ZipTex to specjalny system osłony przeciwsłonecznej marki ALUKON, w którym tkaniny chronią przed promieniowaniem słonecznym, zapewniając również zacienienie. Istotną różnicą i zaletą w porównaniu do tradycyjnych pionowych markiz jest prowadnica boczna.

ZipTex

Siatka przeciw insektom

Dla wiekszego komfortu mieszkania

Systemy siatek przeciw insektom ALUKON zapewniają większy komfort mieszkania i wolne od insektów pomieszczenia w całym domu. Nasza oferta obejmuje różne warianty, uwzględniające wszelkie warunki montażowe. Istnieje możliwość wyboru spośród prostych ram napinających, drzwi i instalacji drzwi przesuwnych, jak i naszych osłon światłochronu.

Siatka przeciw insektom

Bramy garażowe

Praktyczne i zapewniajace oszczędność miejsca

Wybierz kształt oraz styl i wyróżnij się nową bramą garażową. Bramy ALUKON oferują zdecydowanie więcej przestrzeni w garażu i przed nim w porównaniu z tradycyjnymi bramami podnoszonymi, przesuwnymi czy obrotowymi. W ten sposób możesz zaparkować swoje auto bezpośrednio przed wjazdem, wciąż mając swobodny dostęp do garażu.

Bramy garażowe

O fimie ALUKON

Firma ALUKON powstała w roku 1974. Dziś cieszy się pozycją czołowego dostawcy rolet, bram rolowanych, ochrony przeciwsłonecznej oraz ochrony przed insektami. To, co na początku było regionalnym przedsiębiorstwem rzemieślniczym zatrudniającym trzech pracowników w niewielkiej hali magazynowej, dziś należy do niezwykle nowoczesnych średnich przedsiębiorstw przemysłowych z powierzchnią produkcyjną 38 000 m². W ALUKON z prawie 600 pracownikami.

Dowiedz się więcej